پاورپوینت ترمز

مطالب دیگر:
📜نقشه ی بخش های شهرستان تفت📜نقشه ی بخش های شهرستان یزد📜تحقيق سيستمهاي تلويزيون📜تحقيق ترسيم نقشه هاي سيم پيچي موتور📜تحقيق ترجمه درس الكترونيك صنعتي📜تحقيق ترانزيستور اثر ميداني FET📜تحقيق تراشه های زیستی📜تحقيق تحليل مدارهاي ديودي📜تحقيق تجزيه تحليل، پيچيدگيهاي صنعتِ تجارت الكترونيك📜تحقیق با موضوع مطالعه استراتژی شرکت ایسر📜پاورپوینت مهاجرت📜پاورپوینت الگوریتم و فلوچارت📜پاورپوینت مديريت تأمين مالي، انتقال پول و خريد خارجي در شرايط تحريم📜پاورپوینت اصول مدیریت پروژه های حفاری📜روش‌های اجرای حفریات زیرزمینی📜تحقیق مراحل حفاری با دستگاه TBM📜تأمین منابع مالی خارجی- مطالعه موردی تأمین مالی (فاینانس) طرح سد و نیروگاه رودبار لرستان📜تحقیق با موضوع حل انتگرال دوهامل در نرم افزار متلب📜تحقیق اهمیت آموزش ابتدایی📜اهمیت خانواده و رفتار فرزندان📜بررسی منابع و عوامل آلودگی رودخانه های گیلان📜پاورپوینت زیباترین بناهای تاریخی ایران📜تحقیق تأمين مالی تجارت بين الملل📜تحقیق روش های استقراض مالی📜جزوه آموزشی رهبری در سازمان های دانش بنیان
پاورپوینت ترمز ,ترمز,دانلود پاورپوینت ترمز ,ترمز,پاورپوینت,ترمز|36168366|ostadanesh
در حال حاظر شما فایل با عنوان پاورپوینت ترمز را دنبال می کنید .

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل : powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد اسلاید : 77 اسلاید

قسمتی از متن powerpoint (..ppt) :


بسم الله الرحمن الرحیم
ترمزها :
ترمزها دستگاههایی که سرعت حرکت اجسام را کم کرده ، یا آنها را از حرکت باز می دارند. برای این کار، انرژی جنبشی و پتانسیل موجود را تبدیل به انرژی حرارتی می کنند. عمل ترمز کردن در صنعت، مخصوصاً در اتومبیل، نقش حیاتی دارد. انجام هرچه بهتر عمل ترمز، به فشار ایجاد شده در واحد سطح ترمز،ضریب اصطکاک و قابلیت ترمز برای تبدیل انرژی موجود به انرژی حرارتی بستگی دارد.
ترمزها مشابه کلاچها هستند. تفاوت بین ترمز و کلاچ را به این صورت می توان بیان کرد که کلاچها حرکت دورانی یک محور را به محور دیگر منتقل نموده، سرعت آنها را به یک سرعت، تبدیل می کنند در صورتی که ترمزها آنها را از حرکت باز می دارند.
طبقه بندی ترمزها